زمان جلسه:  ۶۸ دقیقه.

نوع فایل: تصویری، فرمت MP4.

 

در تمامی جلسات دوره‌ی تخصصی رنگ و لایت، از جلسه‌ی اول که آشنایی با مو و ساختار آن در بخش اول بود تا تمامی جلسات کار برای مراجعه کننده در بخش دوم دوره، بر حفظ سلامت مو تاکید کرده‌ام و می‌دانید که حفظ سلامت مو حتی از رسیدن به رنگ و لایت دقیقاً  دلخواهِ مشتری هم مهمتر است.

بارها تاکید کردم اگر سلامت مو در معرض خطر است و اگر برای رسیدن به پایه‌ی دکلره مورد نظر (برای ایجاد رنگ دلخواه مشتری) باید سلامت مو را از دست بدهیم، ما کار دکلره را متوقف کرده و سلامت مو را در همه حال حفظ می‌کنیم.

در این جلسه، راه‌های مراقبت و محافظت از مو، برای حفظ و همچنین بهبود سلامت آن در حین انجام رنگ و لایت، را یاد می‌گیرید.

راه‌های درمانی و تراپی مو بسیار متنوع و مختلف است که برای یادگیری تمامی آنها می‌توانید دوره‌ی تخصصی تراپی مو را از سایت RakhshaGholami.com تهیه کنید و در این حوزه هم متخصص شوید و هم درآمد خود را با همان مشتریان ثابت خود، چندین برابر کنید، ولی در این جلسه هم چندین و چند روش بسیار کارا و مفید برای درمان مو و مراقبت از مو، آموزش داده شده است که شما باید به عنوان یک متخصص رنگ و لایت از آن آگاه باشید که هم کار حرفه‌ای‌تری به مشتریاتان ارائه دهید و هم مشاوره‌ی بهتری برای حفظ سلامت موها به مشتریتان بدهید.

این جلسه، جز جلسات مهم این دوره است و رعایت نکاتی که در این جلسه گفته شده است، برای ارائه تمامی کارهای رنگ و لایت ضروریست.

گذراندن بخش اول دوره، پیش نیاز این جلسه است ولی نکات گفته شده در این جلسه، برای کارهایی مثل رنگ کردن و لایت کلاسیک و مشاوره به مشتریتان برای حفظ سلامت موهایشان در خانه، ضروریست.

پیش نیاز‌ :


دوره‌ی آموزش تخصصی رنگ و لایت:

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش اول

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش دوم

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش لایت با کلاه (مش کلاهی)

آموزش تخصصی رنگ و لایت و دکلره مو