زمان جلسه: ۸۸ دقیقه.

نوع فایل: تصویری، فرمت MP4.

 

یک متخصص در هر حرفه و شغل، علاوه بر داشتن مهارت بالا در آن حرفه، نیاز به رفتار و عملکرد حرفه‌ای برای حضور موفق در بازار کار دارد.

همچنین برای یک حضور موفق در بازار کار، ایجاد یک فضای حرفه‌ای و متناسب با ارائه آن کالا یا خدمات، بسیار مهم و ضروریست.

شما به عنوان یک متخصص رنگ و لایت که ارائه دهنده‌ی خدمات زیبایی و سلامت مو هستید، برای حضور موفق و حرفه‌ای در بازار کار، باید استانداردهای یک محیط کار مطلوب را بدانید و همچنین دانستن رفتار حرفه‌ای یک تراپیست حرفه‌ای مو با مراجعه کننده، همکاران و مدیر سالن، بسیار مهم و ضروریست است.

ممکن است در گذشته، شما برای دریافت خدماتی مثل خدمات آرایشی وارد یک سالن زیبایی شده باشید و از خدمات ارائه شده (مثلا از رنگ موهایتان) راضی بوده ولی رفتار آرایشگر با شما مطلوب یا محترمانه و یا حرفه‌ای نبوده و همین باعث ناراحتی شما شده و سبب شده شما دوباره به آن سالن زیبایی برای دریافت خدمات نروید.

یا فضای محیط (مثل تمیز بودن، تهویه هوا، صدای موزیک و….) استانداردهای کافی را نداشته و شما از بودن در آن سالن زیبایی احساس خوشایندی نداشته‌اید.

بخشی از آگاهی‌های این جلسه از بروز این ناخواسته‌ها برای مراجعه کننده جلوگیری می‌کند.

یادمان باشد وقتی از یک متخصص کامل و حرفه‌ای صحبت می‌کنیم یعنی هم فرد مهارت بالایی در آن حرفه دارد و هم رفتار و برخورد و طرز ارائه‌ی خدماتش بسیار حرفه‌ای است و همچنین خدمات در فضایی کاملا متناسب و استاندارد آن حوزه‌ي کاری، ارائه می‌گردد.

در جلسه‌ی مشاوره و اخلاق حرفه‌ای، تمامی رفتار و عملکردهای حرفه‌ای یک تراپیست حرفه‌ای سلامت مو و مراحل و طرز درست مشاوره دادن به مشتری، به طور کامل گفته شده است.

و همچنین تمامی نکات مربوط به یک محیط کاملا حرفه‌ای و استاندارد توضیح داده شده است.

در جلسه‌ی مشاوره و اخلاق حرفه‌ای، من آگاهی و تجربه‌ی سال‌ها کار حرفه‌ای خود را در سالن‌های زیبایی، در اختیار شما گذاشته‌ام.

آگاهی‌هایی که در هیچ کتاب یا دوره‌ی تا به حال گفته نشده است.


دوره‌‌های آموزشی تخصصی در حوزه‌ی رنگ و لایت:

دوره‌ی جامع تخصصی رنگ و لایت

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش اول

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش دوم

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش لایت با کلاه (مش کلاهی)

آموزش تخصصی رنگ و لایت و دکلره مو