یکی از مهمترین و اصلیترین تخصص‌های یک متخصص رنگ و لایت، انجام درست و اصولی ترمیم لایت و دکلره است. حال آن لایت می‌خواهد لایت کلاسیک باشد، عمودی باشد یا حالت فید داشته باشد و همچنین ترمیم دکلره کامل. چه موی رشد کرده دو سانت باشد برای ترمیم دکلره چه بیشتر.

وقتی مویی قبلاً لایت یا دکلره شده و حالا فرد می‌خواهد لایت و دکلره‌اش را تمدید کند و موهای رشد کرده‌ی خود را هم لایت و دکلره نماید، مهارت اصولی یک متخصص رنگ و لایت خود را به نمایش می‌گذارد. انجام درست ترمیم لایت و دکلره، بدون آسیب رساندن به مو، بسیار مهم و حیاتی در حوزه‌ی رنگ و لایت و زیبایی موست.

در این جلسه تمامی نکاتی که لازم است شما به عنوان یک متخصص رنگ و لایت یاد بگیرید تا بتوانید بدون هیچگونه آسیبی به مو و با خیال راحت، برای موهای رشد کرده‌ی مشتریتان، ترمیم لایت یا دکلره انجام دهید، آموزش داده شده است.

همچنین یکی از مهمترین مهارت‌های یک متخصص رنگ و لایت، تبدیل یک تکنیک رنگ و لایت به تکنیک دیگر است.

مثلاً‌ مشتری شما یک لایت کلاسیک داشته و حال که موهایش بعد چند ماه رشد کرده، تصمیم به انجام دکلره‌ی کامل گرفته‌اند. شما به عنوان یک متخصص باید بدانید چطور یک کار رنگ و لایت را به کار دیگری تبدیل کنید. در این جلسه به شما راهکار تبدیل کردن کارهای رنگ و لایت را آموزش داده شده است.

آموزش‌های این جلسه و نکات گفته شده در آن بسیار مهم است. با تکرار جلسه و نکته‌برداری از آن و رعایت تمامی نکات گفته شده در حین کار، از خود یک متخصص حرفه‌ای در این حوزه بسازید.


زمان  جلسه: ۸۶ دقیقه.

نوع فایل : تصویری، فرمت MP4.

پیش نیاز‌ :


دوره‌ی آموزش تخصصی رنگ و لایت:

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش اول

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش دوم

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش لایت با کلاه (مش کلاهی)

آموزش تخصصی رنگ و لایت و دکلره مو