تصور می‌کنم یکی از هدف‌های مهم شما برای تهیه دوره‌ی تخصصی رنگ و لایت و یادگیری مهارت‌های رنگ و لایت، ورود به بازار کار این حوزه و کسب درآمد در آن می‌باشد.

همانطور که در جلسه‌ی مشاوره و اخلاق حرفه‌ای در بخش اول دوره، بسیاری از نکات برای یک رفتار و عملکرد حرفه‌ای در محیط کار این حوزه را بر اساس تجربه سالیان کار کردنم در سالن‌های زیبایی، در اختیارتان گذاشتم، در این جلسه تجربیاتی بسیار مهم برای شروع کار و استخدام یا بازگشایی سالن زیبایی را بیان کردم که هر کدام می‌تواند در این راستا، کمک بزرگی به شما بکند.

داشتن دستار و رفتار حرفه‌ای با دستیار هم موضوع مهم دیگریست که در این جلسه عنوان شده است که تجربیات و آگاهی‌های من در مورد داشتن دستیار است که به شما کمک می‌کند رفتار بسیار حرفه‌ای در زمان داشتن دستیار داشته باشید و دانستن آن نکات از بروز بسیار از اشتباهات شما در این زمینه جلوگیری می‌کند.

در هر کاری علاوه بر داشتن مهارت و توانایی بالا در انجام تخصصی کار و تسلط بر آن، تجربه رفتاری و داشتن رفتار و عملکرد درست و بجا و متناسب با محیط و موقعیت، بسیار در حرفه‌ای بودن و غیر قابل جایگزین بودن فرد، کمک شایانی می‌کند. در این جلسه نکات بسیار مهمی در این راستا عنوان شده است.

همچنین در دوره‌ای به صورت جداگانه و مجزا، باورها و رفتارها و عملکردهای درستی که به شما کمک می‌کند به راحتی کسب و کارتان را گسترش دهید و درآمدتان افزایش یابد، گفته شده است که می‌توانید آن را از سایت RakhshaGholam.com تهیه نمایید و از آگاهی‌های ناب و بسیار با ارزش آن استفاده نمایید.


زمان جلسه: ۸۴ دقیقه.

نوع فایل:  تصویری، فرمت MP4.

 

پیش نیاز‌ :


دوره‌ی آموزش تخصصی رنگ و لایت:

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش اول

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش دوم

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش لایت با کلاه (مش کلاهی)

آموزش تخصصی رنگ و لایت و دکلره