زمان  جلسه: ۸۲ دقیقه.

نوع فایل : تصویری، فرمت MP4.

رنگ و لایت، یکی از مهمترین بخش‌های فشن و مد روز استایلینگ محسوب می‌شود.

همانطور که پوشش و استایل لباس افراد طی سالیان تغییر می‌کند، به اصطلاح بعضی استایل‌ها مد روز می‌شوند و برخی دیگر از مد می‌افتند و دیگر قدیمی محسوب می‌شوند، این روند در آرایش صورت و رنگ و لایت هم صدق می‌کند و هر ساله یا هر چند سال یک بار تغییراتی در رنگ و لایت‌های مشاهده می‌کنیم. شما به عنوان یک متخصص رنگ و لایت باید با این تغییرات آشنا باشید و توانایی انجام آنها را داشته باشید.

در این جلسه یاد می‌گیرید به چه رنگ و لایتی، رنگ و لایت فشن (Fashion) گفته می‌شود و به چه رنگ و لایت، رنگ و لایت مد روز و تفاوت این دو از هم، گفته شده است.

همچنین در این جلسه چند نوع رنگ و لایت فشن را بررسی می‌کنیم و مهمتر از آن، شما متوجه می‌شوید با توانایی‌ها و مهارت‌هایی که تا الان کسب کرده‌اید، قادر به انجام هرگونه رنگ و لایت فشن خواهید بود و می‌توانید فردی خلاق در این حوزه باشید و هنر منحصر به فرد خود را خلق کنید.

بهتر است تمامی جلسات آموزشی این دوره را یاد گرفته باشید و تسلط کامل به آنها پیدا کرده باشید و بعد سراغ یادگیری آموزش‌های این جلسه بیاید.

و لازم به ذکر است که شما به عنوان یک متخصص رنگ و لایت باید همواره جویایی مواد مصرفی به روز و با کیفییت بالا (از جمله رنگ و پودر دکلره و…) باشید و همچنین تکنیک‌های جدید را یاد بگیرید ولی بدانید که در این دوره، شما چنان پی و بنیان محکمی از توانایی و مهارت این حوزه در خود ایجاد کرده‌اید که به راحتی از پس یادگیری هر تکنیک جدید برمی‌آیید و حتی خود به عنوان پیشرو می‌توانید ارائه دهنده‌ی تکنیکی جدید باشید.

پیش نیاز‌ :


دوره‌ی آموزش تخصصی رنگ و لایت:

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش اول

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش دوم

دوره تخصصی رنگ و لایت – بخش لایت با کلاه (مش کلاهی)

آموزش تخصصی رنگ و لایت و دکلره مو