آموزش رنگ و لایت پیشرفته - دوره تخصصی رنگ و لایت- بخش دوم - رخشا غلامیبخش دوم دوره تخصصی رنگ و لایتقرار گرفتپارت آخر جلسه عملی لایت پیشرفتهمشاوره و اخلاق حرفه‌ای - آموزش تخصصی رنگ و لایت - رخشا غلامیبخش دوم دوره تخصصی رنگ و لایتقرار گرفتجلسه اخلاق حرفه‌ای ۲ در

من رخشا غلامی هستم؛ مدرس و متخصص سلامت و زیبایی مو و در وب‌سایت تخصصی خود،‌ حاصل سالها تجربه و تخصص خود را در اختیار علاقمندان این حوزه‌ قرار خواهم داد تا این افراد بتوانند به یک متخصص حرفه‌ای در این زمینه و در نهایت به یک هنرمند تبدیل شوند. در قسمت درباره‌ی من می‌توانید داستان کوتاهی از زندگی من و رویکرد این وب سایت بخوانید.

 

دوره‌ی تخصصی رنگ و لایت با رویکرد یک سرمایه‌گذاری ارزشمند و کاملا مطمئن برای افراد علاقه‌مند به هنر رنگ و لایت و کسب درآمد از این حوزه پردرآمد، آماده و ارائه گردیده است

من، رخشا غلامی به عنوان مدرس دوره‌ی تخصصی رنگ و لایت، حاصل سال‌ها تجربه و تخصص خود را با جزئیات کامل در این دوره در اختیار شما قرار داده‌ام، به صورتی که هر فرد با تهیه‌ی دوره و انجام تمرینات آن، مهارت بالایی در حوزه‌ی رنگ و لایت کسب کرده و با اطمینان و اعتماد به مهارت خود وارد بازار کار در این حوزه شود و کسب درآمد نماید.

این دوره در دو بخش به صورت کاملاً تخصصی ارائه گردیده است.

دوره به صورت جلسات تصویری و قابل دانلود، در دسترس افرادیست که آن را از طریق سایت RakhshaGholami.com تهیه می‌نمایند.

اطلاعات تکمیلی دوره‌ی تخصصی رنگ و لایت را اینجا بخوانید


دایره‌ی رنگ

ما به عنوان متخصص رنگ و لایت باید با دنیای رنگ‌ها کاملا آشنا باشیم. رنگ‌های گرم و سرد و ماهیت و خاصیت آنها را بدانیم، رنگ‌های اصلی و ثانویه و مکمل را بشناسیم تا در زمان ترکیب رنگ‌ها بتوانیم درست‌ترین ترکیب را برای رسیدن به رنگ دلخواه مشتری ایجاد نماییم و همچنین مشاوره‌ی بهتری به مشتریمان بدهیم.

(آموزش مربوط به بخش اول دوره تخصصی رنگ و لایت

مش کلاهی یا انجام لایت با کلاه، یکی از مهمترین مهارت‌های یک متخصص رنگ و لایت است.

موضوعاتی که در این جلسه گفته شده است:

  • به چه لایتی، مش کلاهی گفته می‌شود؟
  • مش کلاهی مناسب چه افرادیست؟
  • چگونگی و مراحل انجام مش کلاهی و…

(آموزش مربوط به بخش مش کلاهی دوره تخصصی رنگ و لایت)

رنگ مو

شناخت رنگ مو به عنوان مهترین ابزار کار یک متخصص رنگ و لایت و آشنایی با انواع آن و کاربرد هر کدام، ‌به شما این امکان را می‌دهد که از قدم اول (مشاوره دادن) تا قدم آخر (ایجاد رنگ و لایت دلخواه) را به درستی طی نموده و در نهایت رضایت مشتری و خودتان را جلب نمایید.

(آموزش مربوط به بخش اول دوره تخصصی رنگ و لایت)

لایت کلاسیک

لایت کلاسیک که به هایلایت و یا مش بین عموم مردم معروف است یکی از مهمترین تکنیک‌هایی‌ست که یک متخصص رنگ و لایت باید بر انجام آن مسلط باشد. یادگیری نکات لایت کلاسیک پایه و اساس انجام هر نوع لایتی‌ست.

(آموزش مربوط به بخش اول دوره تخصصی رنگ و لایت)


آمبره، بالیاژ و سامبره

تکنیک‌هایی که در این جلسه گفته شده، فقط برای انجام آمبره، بالیاژ یا سامبره استفاده نمی‌شود، بلکه در طول جلسه متوجه می‌شوید به کمک تکنیک‌های اصلی که یاد می‌گیرید، می‌توانید خلاقیت بیشتری در کار خود داشته باشید و توانایی خلق زیبایی با سلیقه‌ی خود (و البته خواسته‌ی مشتری) داشته باشید.

(آموزش مربوط به بخش دوم دوره تخصصی رنگ و لایت)

موی سفید به لحاظ جنس، حالت و نژاد، دچار تغییر می‌شود.
بنابراین برخورد ما به عنوان یک متخصص رنگ و لایت با موی سفید، متفاوت از موی دارای پیگمنت خواهد بود و دانستن عملکرد درست یکی از مهمترین آگاهی‌های یک متخصص رنگ و لایت است.

(آموزش مربوط به بخش اول دوره تخصصی رنگ و لایت)

پودر دکلره و یادگیری تکنیک‌های استفاده از آن، نقطه‌ی تمایز یک متخصص رنگ و لایت است. مهارت و تسلط در استفاده از پودر دکلره به شما این امکان را می‌دهد تا هر رنگ و لایتی را به بهترین شکل ممکن ایجاد نموده و به دنیای زیبای رنگ و لایت تسلط کامل پیدا نمایید.

(آموزش مربوط به بخش اول دوره تخصصی رنگ و لایت)

لولایت و بیبی لایت

تخصص انجام لولایت و بیبی‌لایت جز تخصصات و مهارت‌های مهم یک متخصص رنگ و لایت است.در این جلسه‌، با مفهوم لولایت و با کاربردهای مهم آن آشنا می‌شوید. به کمک آموزش‌های این جلسه هم می‌توانید مشاوره‌ی بهتر و خلاق‌تری به مشتری خود بدهید و هم کار خاصتر و متفاوتتری را به وی ارائه دهید.

(آموزش مربوط به بخش دوم دوره تخصصی رنگ و لایت)